Reklam
5,517 kez boyandı.

Aslan Kral Boyama

Aslan Kral
Aslan kral boyama oyunumuzda sizlere genellikle ilk bakışta biraz korkutucu gelebilen bu ormanlar kralı aslanın boyama sayfasını sunuyoruz. Kral olması onun o güçlü ve hızlı olmasından kaynaklansa da sizlere bu orman kralı ile ilgili kısa bir hikaye anlatmak isteriz.
Ormanda yaşayan küçük bir fare çok korkakmış en ufak fısıltıdan ve sesten dahi korkan fare ormandaki diğer hayvanlardan da çok korkarmış bir gün cesaretini toplamış ve orman kralı aslanın yanına gitmiş ve demiş ki;
- Sayın kralım ben çok korkuyorum lütfen sizin yanınızda kalayım siz ormanlar kralısınız ne derseniz yaparım size yardım ederim diyen korkan fare aslanın cevabını beklemiş. Aslanın cevabı sert olur..
- Benim senin gibi küçük bir hayvana ne ihtiyacım olacak ben koskoca ormanlar kralıyım der ve fareyi kovalar.
- Fare korkmuş bir şekilde oradan uzaklaşırken aslan ormana avlanmaya girer Av ararken bir avcının ağına takılır ve ne kadar çabalasa da bir türlü içinden çıkamaz bunun üzerine yaptığı hatayı anlar ve keşke fare yanımda olsaydı keskin dişleri ile ağı kemirir ve beni kurtarırdı der.
Aslan hikayeden de anlaşılacağı üzere kendi büyük görmenin bedelini çok görmeden anlar.
Aslan kral boyama oyunumuz sizlere sunduğumuz hayvan boyama oyunları kategorimizin beğenilen oyunlarından olup bundan sonra cimbom aslan boyama oyunumuzu oynamdıysanız tavsiye ederiz. iyi eğlenceler…
REKLAM