Reklam

Ben 10 Boyama Oyunları

Ben 10 boyama sayfalarımızda çocukların Cartoon Network çizgi film kanalında severek izledikleri kahramanımızın ve dönüştüğü karakterlerin boyama resimleri bulabilirsiniz.

Ben 10 bir Amerikan yapımı çizgi film olup 2005 ile 2008 yılları arasında televizyon kanallarında gösterilmiştir. 2008 yılından sonra ben 10 alien force yayınlanmış olup bu bölümde ben 10 un 7 yıl sonraki halini konu almış ve benten usta bir karakter olmuştur. Bütün yaratıklara kolaylıkla dönüşebilmekte Gwen ve kevin ile maceradan maceraya koşmaktadır. Alien force bittikten sonra ben 10 ultimate alien başlamış olup bu bölümde ben , kevin ve gwen düşmanları olan vilgax ı mağlup etmeyi başarmışlardır. Bu galibiyetten sonra ben asıl mesleği olan tesisatçılığa dönmüştür. Ancak bir çocuk ben10 un kahramanlıklarını gösteren fotoğraf ve videoları internette paylaşır ve ben10 artık tüm dünyada tanınmaya başlamıştır. Çocuklar bu paylaşımları çok sevmiş ve kendisine hayran bir kitle oluşmuştur.

Ben 10 boyama oyunları kategorisinde ben in gwen, kevin ve ben 10 karakterlerine ait boyama oyunlarını bulabilir dilediğiniz şekilde boyamalar yapabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.